939 000 złLokal na sprzedażPrzecław,
Przecław lokal usługowy 6 pokoi, 2 łazienki 125 m2
125 m2 Parter Pokoi: 6
Symbol
398177
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
939 000 PLN
Cena za m2
7 494 PLN
Miejscowość
PRZECŁAW
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia całkowita
125, 30 m2
Rodzaj budynku
NISKI BLOK
Rok budowy
1997
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
KOSTKA BRUKOWA
Liczba pięter
3
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Instalacje w lokalu
KOMPUTEROWA, OGRZEWANIE
Forma własności
SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE
Atrakcyjny, sześciopokojowy lokal z dużym ogrodem, położony w budynku z cegły w Przecławiu. Nieruchomość powstała w wyniku połączenia dwóch sąsiadujących ze sobą lokali i aktualnie zajmuje cały parter budynku. Miejsce dobrze skomunikowane z centrum Szczecina, dogodny dojazd na prawobrzeże, granicę i trasę S3. W pobliżu Biedronka, Lidl, szkoła, przedszkole, poczta, itp. Wokół rotacyjne miejsca parkingowe.

W skład lokalu wchodzą:
- 5 pokoi (jeden z wyjściem na taras i ogród)
- pokój pełniący funkcję archiwum, serwerowni
- duża kuchnia z jadalnią z wyjściem na zabudowany taras
- 2 łazienki
- 2 korytarze
przynależą 2 piwnice

Nieruchomość może być wykorzystywana do prowadzenia różnego rodzaju działalności gospodarczej, kiedyś funkcjonowała jako centrum stomatologiczne. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń i dwa niezależne wejścia z poczekalnią. Dwie łazienki bez problemu obsługują cały lokal. Umeblowana i wyposażona kuchnia. Zabudowane na wymiar archiwum, serwerowania.
Podłogi wyłożone są odpowiedni panelami lub terakotą, ściany gładkie malowane. Okna PCV, dobrej jakości drzwi wewnętrzne, drzwi wejściowe antywłamaniowe.

Zapraszam do wirtualnego spaceru oraz do obejrzenia nieruchomości na żywo; klucze w biurze. Cena do negocjacji. Wydanie od zaraz.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19