7 500 złLokal na wynajemSzczecin, Centrum
Handlowo usługowy Lokal 145mkw Centrum Miasta
145 m2 Parter
Symbol
397500
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
7 500 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
145, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
BIUROWY
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1990
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
1
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, OGRZEWANIE
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Oferta najmu lokalu o powierzchni 145 m2 na parterze kamienicy + podwórko możliwość wyłącznego korzystania z piwnicy gratis ( ok. 60 m2).

Lokal składa się z pomieszczenia głównego z dużymi witrynami okiennymi wychodzącymi wprost na ulicę oraz 2-3 mniejszych gabinetów z oknami od podwórka, pomieszczenia socjalnego i dwóch toalet. Istnieje możliwość własnej aranżacji.
Korzystny układ lokalu pozwala na prowadzenie działalności zarówno handlowej jak i usługowej np. medyczna, kosmetyczna,
Atutem nieruchomości jest jej położenie, duże witryny oraz niskie koszty eksploatacyjne.
Dodatkowo możliwość powieszenia zewnętrznej reklamy na elewacji budynku, oklejenia szyb logo firmy oraz parkowania 2 samochodów na podwórku.
Idealny na biuro rachunkowe, centrum ubezpieczeń salon kosmetyczny, salon fryzjerski, kawiarnię (z małą gastronomią), gabinety stomatologiczne, bank itp.
Dostęp do wewnętrznego podwórka jest idealnym miejscem np. na sklep i serwis rowerowy (zarówno dla rowerów elektrycznych jak i tradycyjnych).

Głównymi atutami nieruchomości niewątpliwie jest to ,iż lokal jest parterowy z dużymi witrynami wystawowymi, z powierzchnią użytkową 145,48mkw, piwnicą plus wewnętrznym podwórkiem z możliwością zagospodarowania.
Wejście od ulicy, możliwość zrobienia drugiego wejścia od podwórza. Lokal przy głównym ciągu komunikacyjnym.
Istnieje możliwość powieszenia reklamy na budynku. Niskie koszty eksploatacyjne.

Lokal położony jest w ścisłym centrum miasta przy jednej z głównych ulic handlowych.
W sąsiedztwie znajdują się placówki banków, restauracje, sklepy oraz kino Pionier (jedno z najstarszych działających nieprzerwanie w tym samym miejscu kin na świecie).

Cena najmu: 7 500 zł netto + Vat
Media: czynsz administracyjny (ok 450 zł)+ prąd + gaz (ogrzewanie)
Lokal godny polecenia. Dostępny od zaraz
Zapraszam na prezentację

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19