2 900 złLokal na wynajemSzczecin, Śródmieście-centrum
LOKAL POD DZIAŁALNOŚĆ W CENTRUM
70 m2 Parter Pokoi: 2
Symbol
CIE23945
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
2 900 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
Ulica
gen. Ludomiła Rayskiego
Powierzchnia całkowita
70, 00 m2
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1910
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
3
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Liczba miejsc parkingowych
1
Do sprzedania 2 pokojowy lokal w pobliżu Placu Grunwaldzkiego oraz Placu Zamenhofa o powierzchni około 70 m2, położone Szczecin-Śródmieście-Centrum, na parterze w III piętrowej kamienicy. Pokoje duże, ustawne, kształtem zbliżone do kwadratu, podłoga w panelach, ściany gładkie i malowane. Korytarz funkcjonalny, podłoga w terakocie, ściany gładkie i malowane. Łazienka w glazurze z kabiną prysznicową, umywalką oraz wc . Kuchnia oddzielna, przestronna, z oknem wraz z zabudową kuchenną z płytą grzewczą gazową, lodówką oraz zlewozmywakiem. Do lokalu przynależy duża piwnica 8.00 m2. Możliwość parkowania samochodu od strony podwórza bez strefy. Obecnie nieruchomość pełni funkcję mieszkalną ale nadaje się również na lokal użytkowy. Właściciel uzyskał zgodę na zrobienie witryny. Lokal nadaje się pod działalność biurową, usługową, handlową oraz pod małą gastronomię. Lokal z Najemcą.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19