10 500 000 złDziałka na sprzedażMiędzyzdroje,
Pow. działki: 8,290 m2
Symbol
396984
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
10 500 000 PLN
Cena za m2
1 267 PLN
Miejscowość
MIĘDZYZDROJE
Powierzchnia działki
8 290, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., BRAK GAZU, PRĄD
Na sprzedaż działka w Międzyzdrojach w super lokalizacji
Pow-8290

Na sprzedaż działka w super lokalizacji, gdzie obecnie plan zabudowy przewiduje zabudowę do dwóch kondygnacji, ale jest możliwość uzyskania nawet sześciu/siedmiu co sprawia że inwestycja jest atrakcyjna dla przyszłego inwestora.
Działka posiada dostęp do drogi publicznej, wszystkie media znajdują się przy działce.

Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%

Z miłą chęcią udzielę Państwu więcej informacji na temat tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

------------------------------------------------------------------------
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacj

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19