250 000 złDziałka na sprzedażSarbinowo,
Działki nad morzem, każda o powierzchni 3000 m2
Pow. działki: 3,013 m2
Symbol
396741
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
250 000 PLN
Cena za m2
83 PLN
Miejscowość
SARBINOWO
Powierzchnia działki
3 013, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
GRUNTOWA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOCIĄG
Mieszkać czy inwestować...

Marzysz o swoim miejscu nad Bałtykiem, świeżym morskim powietrzu, pięknych widokach i zachodzie słońca na plaży?

A może chcesz stworzyć miejsce do przyjmowania gości?

lub po prostu ulokować Swoje oszczędności? Grunt nad morzem to zawsze świetna INWESTYCJA!


Nieruchomość...


Płaska działka budowlana z wydanymi pozwoleniami na budowę domu jednorodzinnego z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 140 m2

Wymiary działki 77m x 39m o łącznej powierzchni 3013 m2 z dostępem do drogi.

Odległość do morza i plaży w Sarbinowie to 2 km (3 min. samochodem, 7 min. rowerem)...


Aby zwiększyć możliwości budowlane, lub zainwestować w większą ilość gruntów, można dokupić również dwie sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 3000 m2.


Lokalizacja....

Działka położona w spokojnej części SARBINOWA z dala od zgiełku szybko rozwijającej się miejscowości, ulokowana pośród malowniczych terenów Sarbinowa.

Do centrum kurortu mamy niecałe 3km gdzie znajdziemy pełną infrastrukturę, od Mielna dzieli nas 5km natomiast do większego miasta Koszalin 15km.

Zainwestuj w marzenia o własnym domu nad Morzem, bądź stwórz sobie dodatkowe źródło DOCHODU, lub po prostu ulokuj bezpiecznie swoje oszczędności- wybór należy do Ciebie!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Będziemy z Tobą od A do Z... podczas transakcji, oraz pomożemy w doborze najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19