780 000 złLokal na sprzedażSzczecin, Centrum
149 m2 Piętro: 1 Pokoi: 7
Symbol
CIE23929
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
780 000 PLN
Cena za m2
5 235 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
149, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
BIUROWY
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1939
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Piętro
1
Liczba pięter
3
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, KOMPUTEROWA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Wentylacja
Lokal biurowy o powierzchni 149m2 w Szczecinie - Centrum , okolice Placu Grunwaldzkiego. Nieruchomość składa się z 5 pokoi biurowych , aneksu kuchennego oraz 2x toalety. Lokal przeszedł generalny remont w 2008 r, ściany gładzone malowane, podłogi gres szlifowany oraz wykładzina, drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne drewniane , stolarka okienna nowa drewniana, nowa instalacja elektryczna - wodna - kanalizacyjna, w każdym pokoju instalacja teleinformatyczna. Cztery pomieszczenia mogą służyć jako osobne lokale , każdy z nich posiada podlicznik energii elektrycznej oraz wody, indywidualny domofon . Bardzo dobra lokalizacja , w samym centrum przy głównej ulicy , okna wychodzą na dwie strony . Polecam i zapraszam na prezentację !

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19