7 560 złLokal na wynajemSzczecin, Śródmieście
Wynajem pow. biurowa 180m2 - okolice ul. Gdańskiej
180 m2 Piętro: 3
Symbol
394733
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
7 560 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
PRAWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
ŚRÓDMIEŚCIE
Powierzchnia całkowita
180, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
BIUROWY
Rodzaj budynku
BUDYNEK BIUROWY
Rok budowy
1990
Materiał ścian
PUSTAK
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Piętro
3
Liczba pięter
3
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, KOMPUTEROWA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok. 180 m2 na 3. piętrze, w budynku biurowym w okolicach ul. Gdańskiej.
Oferowana powierzchnia składa się z indywidualnych pomieszczeń biurowych o powierzchni 18 lub 36 m2 - niektóre są również połączone drzwiami wewnątrz.
Pokoje biurowe po remoncie, wykończone w wysokim standardzie – ściany gładzone, malowane, na podłogach wysokiej klasy wykładzina, rozprowadzona instalacja internetowa, sufit podwieszany, oświetlenie rastrowe, wentylacja, okna PCV.
Pokoje dowolnie można łączyć oraz dzielić, dostosowując pomieszczenia do własnych potrzeb. Istnieje również możliwość wynajęcia mniejszej powierzchni.
Oświetlenie na korytarzu na czujki ruchu. Toalety męskie i damskie znajdują się na początku i na końcu korytarza, z jednej strony pomieszczenie socjalne – do dyspozycji wszystkich najemców.
Do kosztów wynajmu należy doliczyć VAT, opłaty dodatkowe w wysokości 15 PLN netto/1m2 (ogrzewanie, woda).
W budynku cichobieżna winda wymieniona w 2019 r., dwie klatki schodowe.
Istnieje możliwość wynajęcia miejsc postojowych w cenie 150-180 zł + VAT/1mies.
Teren ogrodzony, strzeżony, z dostępem do nabrzeża – możliwość korzystania. Na terenie obiektu możliwe jest korzystanie z placu np. na postawienie kontenerów lub składowanie towarów, możliwe jest też spawanie i montowanie dużych konstrukcji stalowych.
Doskonała lokalizacja, 10 min od centrum miasta, miejsce świetnie skomunikowane, szybki dojazd środkami komunikacji miejskiej do centrum, a także wyjazd z miasta w kierunku Prawobrzeża (i dalej S3, w stronę Świnoujścia lub Niemiec).


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19