159 000 złLokal na sprzedażSzczecin, Śródmieście
Lokal usługowy Śródmieście -100m Al. Jana Pawła II
34 m2 Parter Pokoi: 4
Symbol
393674
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
159 000 PLN
Cena za m2
4 676 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
ŚRÓDMIEŚCIE
Powierzchnia całkowita
34, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1920
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
3
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Zapraszam do zapoznania się z ofertą niedużego lokalu usługowego usytuowanego na parterze kamienicy w odległości 100m od Al. Jana Pawła II.
Powierzchnia lokalu wynosi około 34 m2 ( w KW powierzchnia 17 m2 - wykonana antresola) - na którą składają się wiatrołap, sala usługowa, antresola z wc (15m2).
Wejście do lokalu z poziomu ulicy, duża witryna. Przed lokalem miejsca postojowe.
W okolicy dużo punktów medycznych. Lokal idealnie nadaje się na usługi kosmetyczne, fryzjerskie lub na różnego rodzaju pracownie.
Ogrzewanie elektryczne.
Cena do negocjacji.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19