190 000 złLokal na sprzedażSzczecin, Niebuszewo
22 m2 Parter
Symbol
393521
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
190 000 PLN
Cena za m2
8 716 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Dzielnica - osiedle
NIEBUSZEWO
Powierzchnia całkowita
21, 80 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
BIUROWY
Rodzaj budynku
BIUROWO-HANDLOWY
Rok budowy
1980
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Instalacje w lokalu
KLIMATYZACJA, OGRZEWANIE
Forma własności
SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE Z KW
Na sprzedaż umeblowany lokal biurowo -usługowy w doskonałej lokalizacji.

Nieruchomość znajduję się na ul. Cyryla I Metodego. Dobrze wyeksponowana, widoczna z ulicy. Bardzo duże natężenie samochodów jak i ruchu pieszego. Na atrakcyjność tego miejsca na pewno wpływa również bezpośrednie sąsiedztwo innych lokali użytkowych. Brak strefy płatnego parkowania. Obecnie w lokalu znajduję się biuro rachunkowe.
Na powierzchnię użytkową 21,8 m2 składają się:
- 2 pomieszczenia biurowe przedzielone szybą
- pomieszczenie socjalne
- wc
- korytarz
W lokalu znajdują się gładkie malowane ściany, podwieszane sufity z zamontowanym oświetleniem, okna PCV, rolety antywłamaniowe, klimatyzacja.
Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
Niski czynsz: 270 zł z wliczoną zaliczką na ogrzewanie i wodę.

Zapraszam na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19