610 000 złMieszkanie na sprzedażOstoja,
mieszkania na pograniczu Szczecina i Ostoi
80 m2 Piętro: 1 Pokoi: 4 łazienek: 1 Standard: DO WYKOŃCZENIA
Symbol
393475
Rodzaj nieruchomości
MIESZKANIE
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Nieruchomość dostępna od
01.11.2021
Rodzaj rynku
PIERWOTNY
Cena cena w innych walutach
610 000 PLN
Cena za m2
7 658 PLN
Miejscowość
OSTOJA
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia całkowita
79, 66 m2
Rodzaj mieszkania
4-POKOJOWE
Rodzaj budynku
NISKI WIELORODZINNY
Rok budowy
2021
Standard
DO WYKOŃCZENIA
Typ kuchni
ANEKS KUCHENNY
Liczba łazienek
1
Liczba pokoi
4
Piętro
1
Liczba pięter
1
Umeblowanie
NIE
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Internet
Telewizja kablowa
Rodzaj okien
PCV
Liczba miejsc parkingowych
1
Balkon
Do sprzedania nowo powstająca inwestycja 12 lokali mieszkalnych z ogródkami. Na 80 m2 składają się trzy sypialnie, oddzielne wc, łazienka z wc i salon połączony z aneksem kuchennym. Mieszkanie oddawane w stanie deweloperskim. Okna PCV trójszybowe ocieplenie styropian grafit 20 cm, w Całości ogrzewanie podłogowe piec gazowy typu kondensat. Do każdego lokalu przynależą po dwa miejsca postojowe. Inwestycja posiada rachunek Deweloperski planowany termin wydania kluczy to listopad 2021. Pozostały tylko trzy lokale więc zainteresowane osoby zapraszam do intensywnej refleksji i kontaktu bezpośredniego z maklerem prowadzącym.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19