170 000 złDziałka na sprzedażDobra,
Działka w cichym miejscu w Dobrej
Pow. działki: 939 m2
Symbol
393452
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
170 000 PLN
Cena za m2
181 PLN
Miejscowość
DOBRA
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia działki
939, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Długość działki (mb.)
31, 00
Szerokość działki (mb.)
29, 00
Rodzaj działki
ROLNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., GAZ, GAZ W DRODZE, PRĄD W DZIAŁCE
Działka zlokalizowana w cichej części Dobrej. Kształt prostokąta o wymiarach ok. 29 x 31m. Płaskie ukształtowanie terenu. Na działce skrzynka ZK, gaz w bliskiej odległości. Woda-ujęcie własne, kanalizacja-przydomowa oczyszczalnia ścieków, lub zbiornik bezodpływowy. Brak planu, należy wystąpić o decyzję o warunkach zabudowy. W odległości kilkudziesięciu metrów wybudowane domy jednorodzinne. Cena do negocjacji.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19