1 820 000 złDziałka na sprzedażMierzyn,
Działka z warunkami zabudowy dla 10 budynków
Pow. działki: 5,200 m2
Symbol
392630
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
1 820 000 PLN
Cena za m2
350 PLN
Miejscowość
MIERZYN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia działki
5 200, 00 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR.
Oferuję na sprzedaż działkę położoną w atrakcyjnie położonej części Mierzyna.

Dla oferowanej nieruchomości została wydana decyzja dla inwestycji polegającej na budowie dziesięciu budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, jednego budynku mieszkalnego wolnostojącego, jednego budynku gospodarczego.
Zaopatrzenie w wodę - 10 studni do poboru wody dla własnych celów w ilości niewiększej niż 5m3 na dobę/studnię; kanalizacja - dziesięć zbiorników bezodpływowych; sieć elektroenergetyczna została doprowadzona.
Maksymalna powierzchnia zabudowy - 22 %; szerokość elewacji frontowej ( dwóch budynków w zabudowie bliźniaczej ) 13-19 m.
Dachy dwuspadowe lub wielospadowe, z głównymi kalenicami usytuowanymi równolegle lub prostopadle do frontów działki, kąty nachylenia połaci dachowych 25 st - 45 st. Wysokość głównych kalenic dachów 6,5 m - 9 m od poziomu terenu przy głównym wejściu do budynku.
Realizacja minimum dwóch miejsc postojowych dla każdego lokalu mieszkalnego.

Teren inwestycji nie jest objęty ochroną konserwatorską zabytku archeologicznego.
Dojazd do działek drogą wewnętrzną, wliczoną w cenę działki.
Istnieje możliwość zakupu działki sąsiedniej o powierzchni 2.200 m2.
Mimo, że działka położona jest w cichej okolicy i z dala od ruchu miejskiego, dojazd do centrum miasta Szczecina zajmuje kilkanaście minut.

Zapraszam na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19