1 750 000 złLokal na sprzedażKołobrzeg,
Lokal usługowy pod market, restaurację, usługi.
223 m2 Parter
Symbol
392197
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
1 750 000 PLN
Cena za m2
7 830 PLN
Miejscowość
KOŁOBRZEG
Powierzchnia całkowita
223, 49 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
NISKI WIELORODZINNY
Rok budowy
2021
Liczba pięter
1
Instalacje w lokalu
KLIMATYZACJA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Do sprzedaży
Lokal pod usługi: handel, market, restaurację, inną działalność o powierzchni 223,5 m² w nowo budowanej, dużej inwestycji mieszkaniowej w Kołobrzegu.
Cała inwestycja mieszkaniowa, to 1 duży budynek, posiadający 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną. W budynku zaplanowano 108 mieszkań, 1 lokal usługowy z pompą ciepła i garaże podziemne.
Rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 r.

Lokal użytkowy - wysokość pomieszczeń wynosi od 300 do 320 cm wysokości. Jest możliwość podziału lokalu na 2 lokale mniejsze.
Cena brutto lokalu użytkowego -1 750 000 zł (7 830 zł/m²). Lokal składa się z pomieszczenia-187,09m2, łazienki-6,35m2, łazienki-27,02m2-magazyn,3,03m2- pompa ciepła.
Do lokalu przewidziano 15 szt. miejsc postojowych zewnętrznych, w cenie 10.000zł/szt. Zakup miejsc jest warunkiem zakupu lokalu użytkowego.
Dzięki pompie ciepła i panelom fotowoltanicznym, koszty użytkowania lokalu z dowolną działalnością, będą minimalne.

Całą inwestycję zaplanowano z dbałością o ochronę środowiska , wykorzystując nowe technologie, aby zminimalizować wpływ obiektu na przyrodę. Powierzchnia dachu pokryta panelami fotowoltaicznymi zasilającymi budynek energią słoneczną. Korzystanie z zielonej energii odnawialnej wygeneruje znaczne oszczędności. W garażu podziemnym- stacje ładowania samochodów elektrycznych.

Na terenie osiedla zaplanowano kilkadziesiąt drzew i kilkaset krzewów, na dachu - zielony taras widokowy ze strefami relaksu. Woda opadowa będzie wykorzystywana poprzez system retencji wody do podlewania ogrodu i prywatnych ogródków.
Zaplanowano infrastrukturę rowerową – na parkingu zewnętrznym - stację serwisową, wszystkie mieszkania mają przypisane miejsca postojowe na rower, boksy rowerowe lub komórki lokatorskie.

Osiedle zamknięte, chronione i monitorowane, plac zabaw.
W bliskiej odległości - apteka, przedszkole, żłobek, szkoła, przystanek autobusowy, trasy rowerowe.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu uzyskania więcej szczegółów.

Polecamy


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19