90 000 złDziałka na sprzedażChabowo,
Chabowo, działka budowlana 1574m2
Pow. działki: 1,574 m2
Symbol
391650
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
90 000 PLN
Cena za m2
57 PLN
Miejscowość
CHABOWO
Prawobrzeże /lewobrzeże
PRAWOBRZEŻE
Powierzchnia działki
1 574, 00 m2
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOCIĄG, KANAL.SANIT., GAZ
Na sprzedaż działka budowlana w Chabowie oddalona od Szczecina o 20km .


Wydane warunki zabudowy na dom wolnostojący :

- powierzchnia zabudowy do 25% powierzchni działki
- wysokość zabudowy do 8,5m
- dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia do 45 stopni
- dopuszcza się lokalizację garażu wbudowanego w bryłę budynku


Działka w kształcie trapezu, na sąsiedniej działce wybudowany dom jednorodzinny. Do działki doprowadzona woda, wzdłuż granicy rozprowadzony światłowód, prąd w sąsiedniej działce. Instalacja gazowa ma być wykonana w niedalekiej przyszłości, brak kanalizacji sąsiednie domy mają oczyszczalnie przydomowe lub szamba ze zbiornikiem zamkniętym.

W odległości 3 km od działki znajduje się jezioro Będgoszcz, natomiast 15 minut samochodem dojedziemy nad jezioro Miedwie.

Świetnie skomunikowana z jednej strony droga krajowa Szczecin-Gorzów, z drugiej strony oddalona zaledwie kilka km droga ekspresowa S3 gdzie w pobliżu budowane są hale magazynowe giganta sprzedażowego Zalando.
Zapraszam na prezentację

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19