300 000 złDziałka na sprzedażStobno,
Stobno działki 3000m2 100zł./m2
Pow. działki: 3,000 m2
Symbol
391342
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
300 000 PLN
Cena za m2
100 PLN
Miejscowość
STOBNO
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia działki
3 000, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
ROLNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
GRUNTOWA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., GAZ
Pięć ładnie położonych dużych działek rolnych w Stobnie o pow. 3000 m2 w okolicy osiedla "Pod Lipami". W niedalekiej odległości uzbrojenie i nowo wybudowane domy. Działki w kształcie prostokąta. W miejscowym studium działki przeznaczone na cele mieszkaniowe z usługami nie uciążliwymi. Dojazd do działek drogą polną ubitą , do każdej z działek wytyczona droga (nie utwardzona).

Niezbędne jest uzyskanie warunków zabudowy. Może je uzyskać tylko osoba prowadząca działalność rolniczą na zabudowę zagrodową.

Prąd w drodze przy granicy działki. Woda ze studni ewentualnie trzeba przyłączyć z osiedla Pod Lipami. Kanaliza z oczyszczalni własnej. Gaz z sąsiedniej działki. Działka sąsiednia uzyskała warunki zabudowy. Do ceny działki trzeba doliczyć cenę udziału w drodze w wysokości 50 tyś zł.

Polecamy ze względu na malownicze położenie oraz cenę. Zapraszam na prezentację!!!!!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19