465 000 złLokal na sprzedażSzczecin, Niebuszewo
Lokal w centrum Szczecina na sprzedaż
91 m2 Parter
Symbol
391068
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
465 000 PLN
Cena za m2
4 947 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
NIEBUSZEWO
Powierzchnia całkowita
91, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
BIUROWY
Rok budowy
2000
Materiał ścian
CEGŁA
Liczba pięter
2
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Liczba miejsc parkingowych
1
Lokal 91mkw na sprzedaż w centrum Szczecina, w dobrej lokalizacji. Widoczny od ulicy, nie da się go przegapić. Liczne miejsca parkingowe, dojazd tramwajem lub autobusem a także garaż dla właściciela. Dwa wyjścia z lokalu, od strony centrum jak i od tyłu garażu.

Pomieszczenie jest II piętrowe.
-Na dole 91mkw, 2 wyjścia oraz schody prowadzące na górę, gdzie jest toaleta oraz 2 pomieszczenia gospodarcze.
-Wielkość antresoli to 26,20mkw. Lokal można przerobić wstawiając ścianki.

Na dole jest miejsce na recepcję oraz inne gabinety. Nie wymaga dużego wkładu finansowego. Jest to idealne miejsce na gabinet medycyny estetycznej, stomatologii, salonu fryzjerskiego, salonu kosmetycznego jak i całej branży beauty.

Witryny przy samej ulicy powodują, że lokal jest widoczny i nie można przejść bez zauważenia go. W witrynie mogą być także wystawy sklepowe, które będą widoczne z daleka. Lokal nadaje się do przeznaczenia wielu branży.

Zapraszam na osobistą weryfikację oferty!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19