5 000 złLokal na wynajemSzczecin, Międzyodrze-wyspa Pucka
100 m2 Piętro: 2
Symbol
384708
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
5 000 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
MIĘDZYODRZE-WYSPA PUCKA
Powierzchnia całkowita
100, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
BIUROWY
Rok budowy
2006
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Piętro
2
Liczba pięter
2
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, KLIMATYZACJA, KOMPUTEROWA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Lokal znajdujący się na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z 2006 roku. Lokal o powierzchni 100-250mkw wykończony jest w wysokim standardzie. Pokoje biurowe, sala konferencyjna, pomieszczenie socjakne, kuchnia. Okna w całym lokalu z PCV. Opłaty eksploatacyjne : woda, prąd, gaz. Budynek zabezpiecza firma ochroniarska. Przy budynku znajduje sie bezpłatny parking. Lokal można przeznaczyć na np siedzibę firmy. Zapraszam na prezentację!!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19