9 900 000 złDziałka na sprzedażŻórawie,
Kompleks działek inwestycyjnych OBWODNICA GRYFINA
Pow. działki: 49,500 m2
Symbol
383624
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
9 900 000 PLN
Cena za m2
200 PLN
Miejscowość
ŻÓRAWIE
Prawobrzeże /lewobrzeże
PRAWOBRZEŻE
Powierzchnia działki
49 500, 00 m2
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., GAZ
OFERUJEMY Państwu do sprzedaży kompleks działek inwestycyjnych usytuowanych PRZY ZJEŹDZIE Z NOWO PLANOWANEJ TRASY OBWODNICY MIASTA - GMINA GRYFINO, OBRĘB ŻÓRAWIE.
Nieruchomość składa się z 4 działek rolnych o łącznej powierzchni 4,95 ha.
Działki na finalnym etapie uzyskania statusu: U – tereny zabudowy usługowej; P – tereny obiektów produkcyjnych; R – tereny rolnicze.
Brak planu zagospodarowania przestrzennego dla przedmiotowych nieruchomości.

Nieruchomość idealna na cele komercyjne i centra logistyczne.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19