265 000 złMieszkanie na sprzedażSzczecin, Niebuszewo
2 POK NA PODDASZU W POBLIŻU PARKU KASPROWICZA
54 m2 Piętro: 3 Pokoi: 2 Standard: DO WYKOŃCZENIA
Symbol
375725
Rodzaj nieruchomości
MIESZKANIE
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
265 000 PLN
Cena za m2
4 907 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia całkowita
54, 00 m2
Rodzaj mieszkania
2-POKOJOWE
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1930
Standard
DO WYKOŃCZENIA
Materiał ścian
CEGŁA
Typ kuchni
ANEKS KUCHENNY
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Liczba pięter
3
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Internet
Telewizja kablowa
Balkon
Mieszkanie powstałe z adaptacji poddasza na mieszkanie. Praktycznie bez skosów. Doskonała lokalizacja, ok. 200 m od Parku Kasprowicza. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Całkowicie nowa konstrukcja dachu, bardzo dobrze ocieplona. W przestrzeni mieszkania nie ma słupów ani innych elementów ograniczających możliwości aranżacji mieszkania. Ogrzewanie gazowe indywidualne. Kominy nowe wyprowadzone ponad dach. Nowa instalacja wodno-kanalizacyjna i elektryczna (instalacja elektryczna wymieniona na klatce schodowej). Klatka schodowa wyremontowana z wykładziną obiektową i nową barierką drewnianą.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka