399 000 złLokal na sprzedażSzczecin, Śródmieście-centrum
123 m2 Parter
Symbol
376717
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
399 000 PLN
Cena za m2
3 249 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
Powierzchnia całkowita
122, 80 m2
Rodzaj budynku
NISKI BLOK
Rok budowy
2004
Materiał ścian
CEGŁA
Liczba pięter
4
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 122,8 m2 w bardzo atrakcyjnej cenie 3249,19 zł/m2.
Lokal znajduje się na parterze budynku przy ul. Kusocińskiego, w drugiej linii zabudowy.
Idealny pod działalność nie wymagającą dużego przepływy pieszych, zlokalizowaną w centrum miasta w kameralnym miejscu np.: klub sportowy, szkołę jogi, przedszkole lub żłobek, gabinety medyczne, psychologiczne, poradnie, itp.
W pobliżu znajdują się liczne placówki oświatowe, naukowe i kulturalne oraz sklepy. Okolica bardzo dobrze skomunikowana ze względu na bliskość dużego węzła komunikacyjnego (skrzyżowanie Powstańców Wielkopolskich i Piastów, zajezdnia Potulicka).
W znacznej części lokal jest w stanie deweloperskim. Wymaga wykończenia i aranżacji co daje możliwość dostosowania go do własnych potrzeb. Zapraszam na prezentację!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19