2 300 złLokal na wynajemDołuje,
Ładny, duży lokal handlowo-usługowy, 123m2.
123 m2 Parter Pokoi: 8
Symbol
376236
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
2 300 PLN
Miejscowość
DOŁUJE
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia całkowita
123, 00 m2
Rodzaj lokalu użytkowego
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
CZĘŚĆ DOMU
Rok budowy
1997
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
1
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Liczba miejsc parkingowych
1
Oferujemy Państwu na wynajem lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w jednej z przygranicznych miejscowości w pobliżu Lubieszyna. Lokal o powierzchni 123m2, na którą składają się: strefa handlowo-usługowa, kuchnia, łazienki z wc, magazyn. Lokal znajduje się na parterze budynku wolno-stojącego. Duże witryny - możliwość rozreklamowania marki. Przed budynkiem miejsca parkingowe do użytku najemcy. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. Do czynszu najmu należy doliczyć opłaty za zużyte media. Lokal idealny na restaurację, pizzerię, sklep, biuro. Polecamy i zapraszamy na prezentację.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka