700 złLokal na wynajemSzczecin, Niebuszewo
Mały lokal usługowy Niebuszewo
12 m2 Parter Pokoi: 2
Symbol
342009
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
700 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
NIEBUSZEWO
Powierzchnia całkowita
11, 94 m2
Rok budowy
1980
Materiał ścian
WIELKA PŁYTA
Liczba pięter
4
Niewielki, samodzielny lokal z witryną położony na parterze budynku wielorodzinnego na osiedlu mieszkaniowym w ciągu lokali usługowych bezpośrednio przy jednej z głównych ulic pomiędzy Warszewem a Niebuszewem.

Do lokalu prowadzi wejście od strony chodnika i ulicy; parking przed lokalem poza strefą. W pobliżu nowe osiedle "Panoramica".

Lokal z potencjałem technicznym i użytkowym, składa się z pomieszczenia z witryną, wc oraz antresoli z wejściem schodami drewnianymi.
Pow. lokalu 12m2, wys. 2,5m; pow. antresoli 8m2, wys.1,7m.

Lokal ustawny łatwy do aranżacji (pomieszczenie główne prostokątne o pow. 10m2); istnieje możliwość umeblowania.
Do lokalu przynależy udział w działce, przed lokalem teren zielony. Ściany ocieplone, posadzki oraz strop izolowane przeciwwilgociowo oraz termicznie. Na podłodze panele oraz gres w pomieszczeniu wc. Na ścianach tynki gipsowe. Drzwi zabezpieczone zamkami patentowymi, witryną wygłuszoną sterowaną elektrycznie.

W lokalu instalacja elektryczna, wod.-kan., ogrzewanie centralne z sieci miejskiej, wentylacja mechaniczna w pomieszczeniu wc. Zamontowano podliczniki na wodę, gaz i prąd. Przed lokalem podświetlana witryna.

Wejście główne przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji parking publiczny poza strefą płatnego parkowania. Lokal nadaję się na wszelką działalność nieuciążliwą: sklep, biuro, przedstawicielstwo firmy, magazyn, gabinet dydaktyczny, księgowość itd.

Opłaty: czynsz najmu 800zł/mies + czynsz do SM 70zł/mies zawierający zaliczki na ogrzewanie i wodę + prąd. Kaucja. Zapraszam na prezentację

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka