4 000 złLokal na wynajemSzczecin, Pogodno
Duży lokal użytkowy na Pogodnie
100 m2 Piętro: 1 Pokoi: 1
Symbol
299075
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
4 000 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
POGODNO
Powierzchnia całkowita
100, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
CENTRUM HANDLOWE
Rok budowy
1990
Droga dojazdowa
KOSTKA BRUKOWA
Piętro
1
Liczba pięter
1
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, KOMPUTEROWA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Lokal o łącznej powierzchni ok. 100 m2, z zapleczem sanitarnym z możliwością prowadzenia gastronomii. Właściciel odświeży lokal dla potrzeb przyszłego klienta. Doskonale nadaje się pod wszelkiego rodzaju działalność usługową: gastronomię, siłownię, bawialnię itp. Opłaty związane z eksploatacją lokalu to 4000 zł netto plus prąd wg zużycia, ogrzewanie obliczane jest procentowo od wszystkich lokali, średnie koszty ogrzewania za ww. lokal w miesiącach zimowych to ok. 700 zł miesięcznie. Cała nieruchomość jest ogrodzona z placem i miejscami postojowymi, brak strefy płatnego parkowania. W pobliżu bardzo duża liczba lokali usługowych oraz dyskont spożywczy, co znacząco wpływa na liczbę potencjalnych klientów. Dobra lokalizacja, świetna propozycja na prowadzenie wszelkiego rodzaju działalności. Dostęp od zaraz. Zapraszam na prezentację.
W tej chwili prowadzony jest remont pomieszczenia. Właściciel dostosuje standard pomieszczenia do potrzeb najemcy- szczegóły do domówienia.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19