210 000 złDziałka na sprzedażKłodowo,
Powierzchnia działki (m2): 3,090 m2
Symbol
CIE23651
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
210 000 PLN
Cena za m2
68 PLN
Miejscowość
KŁODOWO
Powierzchnia działki
3 090, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
REKREACYJNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOCIĄG
Działka w miejscowości Kłodowo , na terenie kompleksu działek rekreacyjnych całorocznych. Cały teren jest ogrodzony i strzeżony. Znajduje się na nim ponad 50 działek, w części wspólnej miejsce do grillowania, plaża z pomostem i dostęp do jeziora. Działka na dzień dzisiejszy ma status rolny, po podziale geodezyjnym w trakcie ustanawiania planu zagospodarowania przestrzennego. Do każdej działki będzie podciągnięte uzbrojenie przez inwestora (sieć energetyczna i wodna). Koszt dodatkowy uzbrojenia około 7.000zł do każdej działki. W sklad kosztów wspólnych (miesięcznych), które będą kształtować się na poziomie 60-80zł/m-c wchodzi usługa zarządzania terenem, ochrona całego kompleksu, odśnieżaniae, koszenie trawników itd. Dom przedstawiony na zdjęciu jest domem pokazowym znajdującym się na terenie działek , istnieje możliwość zakupu domu od inwestora kompleksu. Polecam i zapraszam na prezentację!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka