437 500 złDziałka na sprzedażStobno,
DZIAŁKI O POW. 1.25 HA-STOBNO,GM. KOŁBASKOWO
Pow. działki: 12,500 m2
Symbol
373719
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
437 500 PLN
Cena za m2
35 PLN
Miejscowość
STOBNO
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia działki
12 500, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
ROLNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
GRUNTOWA
Dostępne sieci
BRAK GAZU, BRAK PRĄDU
Nieruchomość rolna niezabudowana zlokalizowana w Stobnie, gm. Kołbaskowo, pow.policki o łącznej powierzchni 1.25 ha. W skład wchodzą 3-y działki współgraniczące. Użytek - RIV a.
Działki znajdują się na terenie dla którego nie obowiazuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Posiadą dostęp do drogi publicznej.
Nie ustalono dla działek warunków zabudowy i zagospodarowania terenu.
Działki w kształcie prostokątów , krótszym bokiem skierowane do drogi polnej.

Cena do rozmów.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19