2 190 złLokal na wynajemSzczecin, Pogodno
Biuro 73 m2 na Pogodnie
73 m2 Piętro: 1
Symbol
372957
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
2 190 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
POGODNO
Powierzchnia całkowita
73, 00 m2
Rodzaj lokalu użytkowego
BIUROWY
Rodzaj budynku
BIUROWO-HANDLOWY
Rok budowy
1990
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Piętro
1
Liczba pięter
2
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, KLIMATYZACJA, KOMPUTEROWA, TELEFONICZNA, INSTALACJA PRZECIWPOŻAROWA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Do wynajęcia bardzo ładna powierzchnia biurowo handlowa na piętrze na Pogodnie z bardzo dogodnym dojazdem. Na 73 m2 powierzchni składa się siedem pomieszczeń ze sporą recepcją i poczekalnią. Powierzchnia jest w bardzo dobrym standardzie tuż po remoncie . Przed budynkiem duża ilość miejsc parkingowych .
Do ceny najmu- 2190 pln netto -należy doliczyć
-koszt ogrzewania w sezonie zimowym liczone proporcjonalnie do udziału powierzchni w stosunku do całej powierzchni budynku
-woda -opłata ryczałtowa za zużycie wody i odprowadzenie ścieków na podstawie rozporządzenia ministra infrastruktury z dnia 14 stycznia 2002r w sprawie określenia przeciętnych norm zużycia wody

-koszy energii elektrycznej wg. zużycia na podstawie podlicznika
Wymagana jest kaucja w wysokości dwumiesięcznego czynszu
umowa na okres nie krótszy niż 12 mieięcy
Zapraszam na prezentacjęTreść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka