53 646 złObiekt na wynajemSzczecin, Pogodno
Budynek oświatowo-usługowy
1,300 m2
Symbol
372205
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
53 646 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
POGODNO
Powierzchnia całkowita
1 300, 00 m2
Rok budowy
1939
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Instalacje w obiekcie
WENTYLACYJNA, KOMPUTEROWA, INTERNETOWA, ALARMOWA, INSTALACJA PRZECIWPOŻAROWA, OGRZEWANIE, ELEKTRYCZNA, WODNA, KANALIZACJA, GAZOWA
Budynek położony w bardzo dobrej lokalizacji na Pogodnie.Budynek główny składa się z parteru, poddasza użytkowego nad częścią budynku oraz piwnic.Pozostałe budynki są parterowe. Za budynkiem znajduje się duży plac zabaw. Obiekt posiada dostępne miejsca parkingowe. Ogólny stan budynku określić można jako dobry.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka