2 300 złMieszkanie na wynajemSzczecin, Nowe Miasto
Nowiutkie 2 pokojowe 45m2 Nowe Miasto
45 m2 Piętro: 2 Pokoi: 2 łazienek: 1 Garaż Standard: BARDZO WYSOKI STANDARD
Symbol
CIE23612
Typ nieruchomości
MIESZKANIE
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
2 300 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Ulica
al. Piastów
Pow. całkowita
45, 00 m2
Rodzaj mieszkania
2-POKOJOWE
Rodzaj budynku
APARTAMENTOWIEC
Rok budowy
2019
Standard
BARDZO WYSOKI STANDARD
Typ kuchni
OTWARTA
Liczba łazienek
1
Liczba pokoi
2
Piętro
2
Liczba pięter
3
Umeblowanie
TAK
Źródło c.w.
SIEĆ MIEJSKA
Ogrzewanie
C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Internet
Telewizja kablowa
Liczba miejsc parkingowych
1
Balkon
Czynsz i inne opłaty stałe
2 300 PLN
Do wynajęcia nowiutkie mieszkanie 2 pokojowe 45m2 na drugim piętrze apartamentowca . Mieszkanie jest w pełni wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty. Wszystko jest nowe ( dopiero co oddane do użytku). Doskonałe położenie mieszkania ,bliskość komunikacji ,"kilka kroków " od szpitala na Pomorzanach jak i bliskość centrum czynią tę lokalizację bardzo atrakcyjną. Południowa wystawa okien zapewnia doskonałe doświetlenie mieszkania. W cenie najmu możliwość korzystania z komórki lokatorskiej o powierzchni ok. 2,5m2.
koszty związane z wynajęciem mieszkania : czynsz najmu 2400 zł czynsz do wspólnoty 350 zł ( zawiera zaliczki do wspólnoty na wodę zimną, podgrzanie ciepłej , ogrzewanie, wywóz śmieci, sprzątanie części wspólnych , fr) , energia elektryczna wg. zużycia.
wymagana kaucja 4000 zł
Oferta dla najemców bez zwierząt
najem na 12 miesięcy
zapraszam na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka