1 400 złLokal na wynajemSzczecin, Gumieńce
Komfortowe biuro o pow. 35 m2 w nowym budynku.
35 m2 Piętro: 2 Pokoi: 1
Symbol
369782
Typ nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
1 400 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
GUMIEŃCE
Pow. całkowita
35, 00 m2
Rodzaj lokalu użytkowego
BIUROWY
Rodzaj budynku
BUDYNEK BIUROWY
Rok budowy
2013
Materiał ścian
CEGŁA
Piętro
2
Liczba pięter
2
Instalacje w lokalu
OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Liczba miejsc parkingowych
1
Komfortowe biuro o pow. 35 m2 w nowym budynku biurowym na Gumieńcach, blisko głównej drogi ul. Mieszka I. Położenie lokalu dobrze skomunikowane z centrum miasta. Powierzchnia biurowa położona jest na II piętrze. Obecnie jest to otwarta przestrzeń, w/g potrzeb klienta jest możliwość gustownego podziału tej powierzchni. Na podłogach parkiet dębowy, okna pcv, ściany malowane - biel, sufity podwieszane, klimatyzacja. Do podanych cen dochodzą media: prąd, woda, ogrzewanie ( w miesiącach wymagających ogrzewania opłaty co miesięczne w/g wskazania liczników.
Budynek monitorowany, kontrola dostępu na karty pomieszczenia wyposażone w sieć LAN. Do dyspozycji aneks kuchenny z toaletą, miejsce na sieciowe urządzenie wielofunkcyjne typu ksero. Parking wokół budynku.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka