3 000 złLokal na wynajemSzczecin, Stare Miasto
Piękny lokal na Starówce gotowy pod gastronomię
66 m2 Parter Pokoi: 3
Symbol
370928
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
3 000 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
STARE MIASTO
Powierzchnia całkowita
65, 91 m2
Rodzaj lokalu użytkowego
GASTRONOMICZNY
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
2005
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
4
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, KLIMATYZACJA, KOMPUTEROWA, INSTALACJA PRZECIWPOŻAROWA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Mamy do zaoferowania piękny lokal, w którym prowadzona jest gastronomia. Lokal w urokliwej uliczce w sąsiedztwie apartamentów oraz zamku.
Lokal został w pełni wyposażony i umeblowany , posiada 3 pomieszczenia, sala główna open space plus kuchnia oraz toaleta. Lokal cały czas funkcjonuje jako profesjonalnie wyposażona kawiarnia. Latem jest możliwość dzierżawy ogródka , koszt 300 zł miesięcznie.Czynsz do wspólnoty wynosi 800 zł i zawiera fundusz remontowy, opłatę za wodę, wywóz nieczystości administrację. Energia elektryczna płatna jest dodatkowo.
Lokal jest możliwy do przejęcia od zaraz. Odstępne za całość wynosi 170 tysięcy złotych. Miesięczny czynsz dla właściciela lokalu to kwota 3000 zł brutto.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka