90 000 złDziałka na sprzedażRurzyca,
DZIAŁKA BUDOWLANA Z DOSTĘPNYM UZBROJENIEM
Powierzchnia działki (m2): 862 m2
Symbol
370448
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
90 000 PLN
Cena za m2
104 PLN
Miejscowość
RURZYCA
Prawobrzeże /lewobrzeże
PRAWOBRZEŻE
Powierzchnia działki
862, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOCIĄG, KANAL.SANIT., GAZ
Bardzo ładna działka pod zabudowę jednorodzinną jedynie 29 km od Szczecina. Działka posiada dostęp do drogi publicznej asfaltowej (15 metrów do asfaltu). Dostępne są media : prąd, woda, gaz, kanalizacja. Działka posiada wydane warunki zabudowy: powierzchnia zabudowy to 22%, dach stromy wielospadowy 35-45 stopni. Doskonały dojazd do Szczecina to dodatkowy atut działki. Zapraszam na prezentacje.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka