9 950 złLokal na wynajemSzczecin, Centrum
Wynajem - atrakcyjny lokal,najlepsza lokalizacja.
119 m2 Parter Pokoi: 5
Symbol
364694
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
9 950 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
119, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
NISKI BLOK
Rok budowy
1960
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
4
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, KOMPUTEROWA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Wentylacja
Do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze niskiego budynku mieszkalnego zlokalizowanego na najlepszym odcinku najbardziej atrakcyjnej ulicy w ścisłym Centrum Szczecina - Lokal doskonale wyeksponowany, o szerokiej witrynie i podwyższonym standardzie. Ściany gładzone i malowane, sufity podwieszane z zamontowanym oświetleniem, na podłogach terakota. Powierzchnia najmu położona jest na 2 kondygnacjach. Na parterze znajduje się sala sprzedaży o powierzchni 55 m2 oraz pomieszczenie biurowe (6 m2), WC (2 m2) oraz schody prowadzące na niższą kondygnację. Powierzchnia piwnic została komfortowo zaadaptowana na pomieszczenia socjalno-biurowe oraz łazienkę z natryskiem. Szerokie nowoczesne witryny , zajmujące całą ścianę lokalu. Po sąsiedzku znajdują się lokale usługowe i handlowe różnych branż. Topowa lokalizacja o wzmożonym ruchu pieszych oraz bardzo dużym natężeniu ruchu samochodowego i komunikacji miejskiej.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19