425 001 złDziałka na sprzedażSzczecin, Jezierzyce
Działki w otulinie lasu Szczecin
Pow. działki: 7,837 m2
Symbol
364598
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
425 001 PLN
Cena za m2
54 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
PRAWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
JEZIERZYCE
Powierzchnia działki
7 837, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Dostępne sieci
EN. ELEKTR.
Na sprzedaż oferujemy działki w Jezierzycach przy ulicy Mostowej. Jezierzyce to część Szczecina na osiedlu Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, w odległości ok. 20 km od centrum Szczecina. Dzielnica ta znajduję się niedaleko jeziora Miedwie (30 minut autem). Komunikację z pozostałymi dzielnicami zapewnia linia autobusowa nr 72 oraz 79 mająca na osiedlu swoją pętlę.
Powierzchnia całej nieruchomości to 7837m2, na której istnieje możliwość wydzielenia mniejszych działek. Jest to idealna oferta dla deweloperów. Miejsce to posiada dwie drogi dojazdu - przez ulicę Mostową od strony centrum dzielnicy oraz boczną prowadzącą przez las.Teren ten posiada klasę gruntu R IV. Miejsce to nie posiada wydanego planu zagospodarowania przestrzennego. Las i małe domostwa oraz strumyk, dodaje klimatu całej przestrzeni. Teren posiada podłączenie elektryczne.

Serdecznie polecam ze względu na lokalizację

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19