350 000 złDziałka na sprzedażJarosławki,
Jarosławki gm. Maszewo blisko jeziora
Pow. działki: 50,000 m2
Symbol
362166
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
350 000 PLN
Cena za m2
7 PLN
Miejscowość
JAROSŁAWKI
Prawobrzeże /lewobrzeże
PRAWOBRZEŻE
Powierzchnia działki
50 000, 00 m2
Kształt działki
NIEREGULARNY
Rodzaj działki
INNA, INWESTYCYJNA, KOMERCYJNA, ROLNO-BUDOWLANA, USŁUGOWA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOCIĄG, KANAL.SANIT., BRAK GAZU
Na sprzedaż grunt o pow. ok. 5-6 ha położony w Jarosławkach gm. Maszewo powiat Goleniowski. Działka znajduje się przy drodze asfaltowej nr 113 łączącej Maszewo z Goleniowem, w pobliżu jezioro Budzieszowskie. Grunt idealnie nadaje się na podział pod osiedle domów, bazę transportowo - logistyczną, dom spokojnej starości, magazyny, agroturystykę. Przy działce woda i prąd przy ulicy. Polecamy i zapraszamy do kontaktu.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19