270 000 złMieszkanie na sprzedażSzczecin, Żelechowa
2-POKOJOWE MIESZKANIE os. KSIĄŻĄT POMORSKICH
54 m2 Piętro: 8 Pokoi: 2 Standard: DOBRY
Symbol
CIE23423
Typ nieruchomości
MIESZKANIE
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
270 000 PLN
Cena za m2
5 000 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Ulica
ks. bp. Władysława Bandurskiego
Pow. całkowita
54, 00 m2
Rodzaj mieszkania
2-POKOJOWE
Rodzaj budynku
MIESZKALNO-BIUROWY
Rok budowy
1980
Standard
DOBRY
Materiał ścian
WIELKA PŁYTA
Typ kuchni
ODDZIELNA
Liczba pokoi
2
Piętro
8
Liczba pięter
9
Umeblowanie
TAK
Źródło c.w.
SIEĆ MIEJSKA
Ogrzewanie
C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Forma własności
SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE
Balkon
Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze z widokiem na zielone osiedle. Budynek z windą, CO oraz ciepła woda z sieci miejskiej. Pokój dzienny o powierzchni około 20m z balkonem, mały pokój około 12m, kuchnia z oknem. Dodatkowym atutem mieszkania jest doskonała lokalizacja, w pobliżu znajdują się sklepy: Biedronka, Lidl; szkoła, ośrodek zdrowia, przedszkole. Miejsce dobrze skomunikowana. tylko 15 min od ścisłego centrum komunikacją miejską.
Zapraszamy na prezentację !

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka