1 278 340 złDziałka na sprzedażUniemyśl,
Pow. działki: 36,524 m2
Symbol
359691
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
1 278 340 PLN
Cena za m2
35 PLN
Miejscowość
UNIEMYŚL
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia działki
36 524, 00 m2
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Do sprzedania niezabudowana nieruchomość położona na terenie oznaczonym w planie zagospodarowania przestrzennego symbolami: U53MUR, U54 RO, tj: zabudowa zagrodowa wraz z niezbędną infrastrukturą, produkcja rolna oraz tereny produkcji rolnej na których dopuszcza się lokalizację budynków i urządzeń gospodarczych niezbędnych do prowadzenia produkcji rolnej. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Prąd i woda w drodze przy działce.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19