1 290 000 złLokal na sprzedażSzczecin, Centrum
Bardzo atrakcyjny lokal 123 m2 w ścisłym centrum
123 m2 Parter Pokoi: 4
Symbol
359248
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
1 290 000 PLN
Cena za m2
10 488 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
123, 00 m2
Rodzaj lokalu użytkowego
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
WIEŻOWIEC
Rok budowy
1975
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
11
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, KLIMATYZACJA, OGRZEWANIE
Forma własności
SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE Z KW
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Do sprzedania bardzo atrakcyjny lokal użytkowy położony w ścisłym centrum przy Al. Wojska Polskiego . Wejście do lokalu z poziomu chodnika płasko (bez stopnia). Lokal składa się z sali sprzedaży ok. 96 m2 ,zaplecza socjalnego/magazynku ok. 20 m2, korytarza i toalety ok. 7m . W lokalu do tej pory funkcjonowała placówka banku. W lokalu można prowadzić działalność handlową ,biurową może być to również siedziba firmy. Lokal można również przeznaczyć na działalność gastronomiczną np. kawiarnia,piekarnia,cukiernia lodziarnia. lokal dobrze widoczny z ulicy (narożny). Przed lokalem możliwość zorganizowania ogródka letniego. koszty do spółdzielni z zaliczką na ogrzewanie, wywóz śmieci ok. 1150 netto
zapraszam na prezentację

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka