130 000 złDziałka na sprzedażŁęgi,
Atrakcyjna działka budowlana w gminie Dobra 2145m2
Pow. działki: 2,145 m2
Symbol
356712
Typ nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
130 000 PLN
Cena za m2
61 PLN
Miejscowość
ŁĘGI
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Pow. działki
2 145, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOCIĄG, GAZ
Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Łęgi w gminie Dobra o powierzchni 2145 m2
Działka z bezpośrednim dostępem do mediów: prąd ,woda, gaz -media w drodze bezpośrednio przy działce. Przewidziana Działka w kształcie prostokąta.
Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego gminy Dobra. Zgodnie z tym planem działka oznaczona jest symbolem Mj/U -przeznaczenie podstawowe- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca z usługami nieuciążliwymi towarzyszącymi zabudowie mieszkaniowej.
Działki sąsiednie w wielu wypadkach zabudowane nowymi domami. Cicha bardzo spokojna okolica. Odległość od Dobrej 7km, od centrum Szczecina 19 km.
Atrakcyjna cena . Zapraszam na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka