6 800 złLokal na wynajemSzczecin, Centrum
Do wynajęcia Lokal Handlowy w centrum Szczecina
105 m2 Parter Pokoi: 5
Symbol
356659
Typ nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
6 800 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Ulica
al. Papieża Jana Pawła II
Pow. całkowita
105, 00 m2
Rodzaj lokalu użytkowego
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
NISKI BLOK
Rok budowy
1960
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
4
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, KLIMATYZACJA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Do wynajęcia położony na prestiżowej ulicy lokal użytkowy o powierzchni 105 m2 plus antresola na zapleczu o pow. 30m2.
Do wynajęcia pięknie położony lokal użytkowy na jednej z najbardziej prestiżowych ulic Szczecina. Lokal składa się z pięciu pomieszczeń :sali sprzedaży ok 70 m2 i zaplecza ( korytarz ,pokój socjalny,magazyn ,łazienka ) . Lokal posiada drugie wejście od zaplecza.
Atutem lokalu są bardzo duże witryny umieszczone w dłuższej ścianie sali sprzedaży oraz położenie lokalu na ulicy w doskonałym sąsiedztwie. Lokal świetnie nadaje się na ekskluzywny sklep, biuro, usługi. Przed lokalem ogólnie dostępne miejsca parkingowe.
Koszt wynajmu to czynsz 6800 pln ,koszt opłat do wspólnoty ok 750 pln (ogrzewanie z sieci miejskiej ,wywóz śmieci ,zaliczka na wodę ,sprzątanie części wspólnych, fr), podatek od nieruchomości ok . 500 pln na kwartał oraz energia elektryczna do wspólnoty wg. wskazania.
zapraszam na prezentację

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka