4 605 złLokal na wynajemLubieszyn,
307 m2 Parter Pokoi: 4
Symbol
330093
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
4 605 PLN
Miejscowość
LUBIESZYN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia całkowita
307, 00 m2
Rodzaj lokalu użytkowego
GASTRONOMICZNY
Rodzaj budynku
RESTAURACJA
Rok budowy
2000
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Instalacje w lokalu
KLIMATYZACJA, INSTALACJA PRZECIWPOŻAROWA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Liczba miejsc parkingowych
1
Przedmiotem wynajmu jest lokal restauracyjny zlokalizowany na Lubieszynie blisko granicy. Lokal dotychczasowo funkcjonował jako restauracja z pełną gastronomią. Jest wyposażony całkowicie w urządzenia kuchenne potrzebne dla gastronomii. Właściciel zadbał o przytulne wnętrze wykonane w oryginalnym wystroju. W restauracji znajduje się duża sala dla gości z kominkiem, duża kuchnia z z zapleczem socjalnym. Lokal usytuowany jest przy głównej drodze w kierunku granicy, przy lokalu znajduje się duży parking dla gości. Polecam i zapraszam na prezentację naprawdę warto.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka