333 700 złDziałka na sprzedażTanowo,
Powierzchnia działki (m2): 1,963 m2
Symbol
356268
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
333 700 PLN
Cena za m2
170 PLN
Miejscowość
TANOWO
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia działki
1 963, 00 m2
Kształt działki
NIEREGULARNY
Rodzaj działki
USŁUGOWA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOCIĄG, GAZ, GAZ W DZIAŁCE, PRĄD W DZIAŁCE
Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Tanowo, gm. Police, powiat policki , o powierzchni 1963 m2. Rodzaje użytków: RV - 1963 m2.
Działka objęta aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gm. Police - tzw: "Tanowo" ( Dz. Urz. Woj.2012.1870), teren elementarny oz. symbolem 17 UHG. Usługi handlu i gastronomi z dopuszczalną towarzyszącą funkcją mieszkaniową włąściciela lub personelu. Funkcja mieszkaniowa dopuszczalna pod warunkiem realizacji funkcji usługowej. Powierzchnia zabudowy do 30 % powierzchni działki. Wysokość zabudowy do 2 kondygnacji, do 9,5 m, w tym wysoki dach. Zabudowa wolnostojąca lub zespołowa. Minimalna powierzchnia działki dla terenu 17 UHG -1800 m2. Udział pow. biologiczno czynnej min 40%. Obiekty i obszary chronione nie występują.

Działa jest uzbrojona w sieć elektroenergetyczną ze skrzynką ZK, sieć wodociągową z przyłączem na działce, sieć gazową z przyłączem, sieć kanalizacji deszczowej odprowadzającej wody opadowe z dróg, sieć kanalizacji sanitarnej do szczelnych zbiorników bezodpływowych ,
sieć oświetlenia ulic wewnętrznych. ( Projekt budowlany i pozwolenie na budowę sieci). Drogi wewnętrzne z polbruku.
Dla działki jest pozwolenie na budowę pod dom jednorodzinny pn" Pod Dęb." Achron. Wykonano badania geologiczne gruntu.
Działka do zakupu na osiedlu z nową zabudową mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. W otoczeniu las. Ciche i spokojne miejsce.
Zapraszamy do zapoznania się z niniejszą nieruchomością gruntową, do szybkiej zabudowy.

Cena ofertowa do negocjacji.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19