1 200 złMieszkanie na wynajemSzczecin, Pomorzany
38 m2 Piętro: 4 Pokoi: 2 łazienek: 1 Standard: DOBRY
Symbol
290542
Rodzaj nieruchomości
MIESZKANIE
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
1 200 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Ulica
9 Maja
Powierzchnia całkowita
37, 50 m2
Rodzaj mieszkania
2-POKOJOWE
Rodzaj budynku
NISKI BLOK
Rok budowy
1980
Standard
DOBRY
Materiał ścian
WIELKA PŁYTA
Typ kuchni
ANEKS KUCHENNY
Liczba łazienek
1
Liczba pokoi
2
Piętro
4
Liczba pięter
4
Umeblowanie
TAK
Źródło c.w.
SIEĆ MIEJSKA
Ogrzewanie
C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Liczba miejsc parkingowych
1
Czynsz i inne opłaty stałe
1 200 PLN
Polecam na wynajem dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym położone na Pomorzanach. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z sieci miejskiej. Mieszkanie jest przytulne, umeblowane i całkowicie wyposażone. Koszt najmu wynosi 1000 zł dodatkowo należy doliczyć czynsz administracyjny w wysokości 360 zł + prąd +gaz (kuchenka gazowa). Kuchnia wyposażona w zmywarkę, pralkę, kuchnie gazową z piekarnikiem elektrycznym BOSCH.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka