49 000 złDziałka na sprzedażBobolice,
Pow. działki: 3,009 m2
Symbol
281061
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
49 000 PLN
Cena za m2
16 PLN
Miejscowość
BOBOLICE
Powierzchnia działki
3 009, 00 m2
Rodzaj działki
REKREACYJNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., KANAL.SANIT.
W ofercie na sprzedaż działka rekreacyjna położona w pobliżu miejscowości Bobolice. Działka o powierzchni 3009m2 w kształcie prostokąta. Teren równy. Dostępne media: prąd. Działka rekreacyjna położona w miejscowości Bobolice. Dojazd do działki drogą gruntową. W pobliżu komunikacja - linie autobusowe miejskie. Odległość od centrum Koszalina to około 39 km. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna wolnostojąca.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą osobiście

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19