6 875 złLokal na wynajemSzczecin, Centrum
Super Lokal 125m2 Wały Chrobrego
125 m2 Parter Pokoi: 4
Symbol
288457
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
6 875 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
125, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
BIUROWY
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1940
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
3
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, KLIMATYZACJA, KOMPUTEROWA, INSTALACJA PRZECIWPOŻAROWA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 125 m² na parterze. Biuro charakteryzuje wysoki standard wykonania i bardzo ciekawa architektura samego wnętrza. Budynek zlokalizowany jest w niezwykle atrakcyjnej i reprezentacyjna części Szczecina – Wały Chrobrego, zaledwie " o krok "" od ścisłego Centrum miasta. W sąsiedztwie budynku znajdują się min. budynek nowej filharmonii, muzeum Narodowe, muzeum Morskie, Urząd Wojewódzki, Akademia Morska, teatr Współczesny, Park Stefana Żeromskiego, Wojewódzka komenda policji, Zamek książąt Pomorskich, liczne hotele i restauracje.

Obecnie lokal funkcjonuje jako biuro i składa się z 4 pokoi biurowych, pomieszczenia socjalno/kuchennego ze stałą zabudową, wewnętrznej łazienki z dwiema toaletami (damską i męską), korytarza, przedsionka z zabudową meblową/szafa na garderobę. Powierzchnia pokoi biurowych wynosi od 16 m² do 38 m² (pokój nr 1 – 21 m², pokój nr 2 – 19 m², pokój nr 3 – 16 m², pokój nr 4 – 38 m²). Jest możliwość zmiany aranżacji lokalu – zwiększenie lub zmniejszenie ilości pokoi. Może funkcjonować jako lokal "open space".

Dodatkowo w budynku w części przyziemnej można wynająć magazyn. Istnieje możliwość zaadaptowania podwórza ok. 200m2.

Budynek, w którym znajduje się biuro ma charakter zamknięty - wejście dla osób z zewnątrz do budynku i biura po wcześniejszym zgłoszeniu się przez domofon. Budynek znajduje się na ogrodzonym terenie. Budynek jest dozorowany przez 24 h.
Lokale biurowe są dodatkowo wyposażone w system alarmowy, system napadowy, system pożarowy, dodatkowy kodowany zamek elektryczno-magnetyczny w drzwiach wejściowych, klimatyzację, wewnętrzną sieć komputerową, do lokalu można podłączyć dowolną ilość linii
telefonicznych oraz łączy internetowych.

Do ceny należy doliczyć podatek vat. Opłata dodatkowa /eksploatacyjna za m² – 11 zł (woda/ścieki, ogrzewanie biura, wywóz śmieci, ochrona, klimatyzacja, system pożarowy, system napadowy,monitoring, sprzątanie powierzchni ogólnodostępnych, eksploatacja powierzchni ogólnodostępnych) w cenie. Dodatkowo zużycie prądu, telefon i internet (są światłowody).
Bezpośrednio przy samym budynku znajduje się duży parking. Jest możliwość wynajęcia tzw. prywatnych miejsc parkingowych.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19