218 000 złMieszkanie na sprzedażNowogard,
47 m2 Piętro: 1 Pokoi: 2 Standard: DO WYKOŃCZENIA
Symbol
351206
Typ nieruchomości
MIESZKANIE
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
218 000 PLN
Cena za m2
4 638 PLN
Miejscowość
NOWOGARD
Prawobrzeże /lewobrzeże
PRAWOBRZEŻE
Pow. całkowita
47, 00 m2
Rodzaj mieszkania
2-POKOJOWE
Rodzaj budynku
NISKI WIELORODZINNY
Rok budowy
1982
Standard
DO WYKOŃCZENIA
Materiał ścian
PUSTAK
Typ kuchni
ANEKS KUCHENNY
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Liczba pięter
1
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Internet
Telewizja kablowa
Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe położone na 1 piętrze budynku wielolokalowego. Mieszkanie jest w trakcie kapitalnego remontu. Cena za mieszkanie w stanie deweloperskim, obejmuje min. nową stolarkę okienną, nowe instalacje wodno-kanalizacyjna, elektryczna, gazowa, centralnego ogrzewania (kompleta łącznie z grzejnikami i piecem 2 biegowym), ściany wyrównane płytą gipsową i wygładzone, na podłogach wylewka. Dach budynku, w którym znajduje się mieszkanie nowy wykonany z metalowych paneli dachowych, ocieplony 30 cm wełną. Budynek ocieplony 12 cm styropianem, z nową elewacją.
Gaz miejski zostanie przyłączony do budynku i lokalu w połowie 2019 roku, do tego czasu gaz będzie pochodził z zamontowanego zbiornika.
Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zakupu mieszkania w stanie całkowicie wykończonym.
Doskonała lokalizacja, spokojne miejsce, a jednocześnie w pobliżu znajdują się liczne sklepy, kościół, Urząd Miejski.
Zapraszam na prezentacje.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka