3 500 złLokal na wynajemSzczecin, Śródmieście-centrum
Skandynawski lokal przy Deptaku Bogusława
140 m2 Piętro: 1
Symbol
314083
Typ nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
3 500 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
Ulica
Monte Cassino
Pow. całkowita
140, 00 m2
Rodzaj lokalu użytkowego
BIUROWY
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1900
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Piętro
1
Liczba pięter
3
Instalacje w lokalu
KOMPUTEROWA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
AKTUALNIE DOSTĘPNE 100M

Przestronny lokal po kapitalnym remoncie położony na pierwszym piętrze secesyjnej kamienicy w bezpośrednim sąsiedztwie Deptaka Bogusława. Na powierzchnię ... m² składają się 4 duże pokoje, pomieszczenie socjalne w układzie open space mogące pełnić funkcję pokoju konferencyjnego, łazienka, kuchnia oraz przedpokój. Wszystkie pomieszczenia w Lokal po kapitalnym remoncie, na ścianach gładzie, zachowana oryginalna niemiecka stolarka (wycyklinowane podłogi, odrestaurowane drzwi), wymieniono wszystkie instalacje. Okna PCV, ogrzewanie z pieca gazowego.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka