1 800 000 złLokal na sprzedażPolice,
690 m2 Parter
Symbol
314668
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
1 800 000 PLN
Cena za m2
2 609 PLN
Miejscowość
POLICE
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia całkowita
690, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
INNY
Rok budowy
1992
Materiał ścian
INNY
Liczba pięter
1
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Oferujemy do sprzedaży budynek usługowo-hotelowy w Policach o powierzchni 690 mkw składająca się z parteru i piętra. Nieruchomość posiada 25 pokoi 60-70 miejsc noclegowych. Każdy z nich posiada własną łazienkę z toaletą ..Budynek jest po remoncie i jest posadowiony na działce o pow. 1600 m2. Police w stosunku do swojej liczby ludności jak i liczby firm znajdujących się na terenie miasta, mają bardzo mało miejsc noclegowych. Przyjeżdżający choćby w delegację do Zakładów Chemicznych poszukują więc miejsc noclegowych w Szczecinie. Również bliskość dużego miasta jakim jest Szczecin sprawia, że atrakcyjnie cenowo noclegi w Policach będą konkurencyjne dla hoteli szczecińskich. Zapraszamy do oglądania i lokaty pieniędzy w bezpieczny biznes. Podana cena jest ceną netto do której należy doliczyć podatek Vat w stawce 23%.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19