Nowe mieszkania w Szczecinie

Kupno mieszkania?

Lubimy przyzwyczajać się do określonych miejsc. Nie jesteśmy również narodem zbytnio mobilnym, nie przemieszamy się tak często jak inne nacje. Wynajmujemy mieszkania raczej z konieczności niż z wyboru. Wolimy posiadać własne mieszkanie, dlatego decyzja jego zakupu jest tak ważna w życiu. Przychodzi stres, ponieważ to duże pieniądze. Przed decyzją zakupu mieszkania nie stajemy często. Oczywiście, każdy chce dokonać jak najlepszego wyboru. Najczęściej zależy nam na określonej lokalizacji, wielkości, rozkładzie. Szukamy możliwości zamiany, sprzedaży posiadanego lokalu. Jakie będą opcje alternatywnego finansowania, kredytu hipotecznego lub komercyjnego? Może mieszkanie nowe, czy jednak z rynku wtórnego używane? Ile pokoi? Które piętro? Z parkingiem czy bez? Pytania bez końca i ciągle pojawiają się następne. Jako potencjalni klienci najczęściej decydujemy się na zakup na rynku pierwotnym. Dlaczego?

Nowe mieszkanie Szczecin

Mieszkanie na własność

Lubimy posiadać rzeczy na własność, nieruchomości szczególnie. Dla wielu osób jest posiadanie mieszkania od momentu jego wybudowani (rynek pierwotny), daje nowe i szerokie możliwości. Kształtowanie przestrzeni. Brak konieczności nie sugerowania się tym, co już wcześniej kto inny stworzył. Brak remontów. Stworzenie własnej historii nowego miejsca. Nowe mieszkanie możemy wyposażyć według własnego pojmowania piękna i gustu. Zbędny stają się prace rozbiórkowe, wywóz gruzu itp. Podwyższałoby to koszt inwestycji. Można również skorzystać z gotowych pakietów wykończeniowych deweloperów.
 

Mieszkania w Szczecinie

Rynek pierwotny ciągle rośnie, a mieszkań jest za mało. Nowe mieszkanie w Szczecinie można kupić w wielu dzielnicach i okolicach, już na etapie rozpoczęcia inwestycji. Terminy odbioru zazwyczaj są odległe i trzeba wziąć to pod uwagę. Nowe mieszkania to także nowoczesność. Aktualne trendy architektoniczne, ekologiczne, energooszczędne technologie. Dobra izolacja cieplna budynków. Niskie koszty ogrzewania. Budujący nowe mieszkania zawsze dokłada wszelkich starań, aby każda nowa inwestycja atrakcyjna. Najważniejsza jest wygoda przyszłych mieszkańców. Wysoki standard mają części wspólne. Standardem są nowoczesne, ciche i przestronne windy, wydzielone części rekreacyjne.