11 000 złDom na wynajemSzczecin, Dąbie
Wynajem, duży dom w Dąbiu, 9 pokoi,dla pracowników
350 m2 Pow. działki: 600 m2 Pokoi: 9 łazienek: 3 Garaż Standard: DOBRY
Symbol
404511
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
11 000 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
PRAWOBRZEŻE
Powierzchnia całkowita
350, 00 m2
Powierzchnia działki
600, 00 m2
Powierzchnia użytkowa
350, 00 m2
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Rok budowy
2000
Standard
DOBRY
Typ kuchni
ODDZIELNA
Liczba łazienek
3
Liczba pokoi
9
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Źródło c.w.
SIEĆ MIEJSKA
Instalacje
ELEKTRYCZNA, WODNA, KANALIZACJA, GAZOWA
Garaż
Do wynajęcia wolno stojący dom jednorodzinny zlokalizowany w Dąbiu. Dom nadaje się na zakwaterowanie pracowników (do 30 osób) - jest zgoda właściciela na wynajem dla firm. Dwie duże kuchnie oraz 3 łazienki !!! W domu znajduje się 9 pokoi.

Dom położony na działce 600 m2. Powierzchnia użytkowa domu 350 m2.
Ogród zadbany z dużym trawnikiem.

Woda, energia elektryczna, gaz i kanalizacja – sieci miejskie. Na działce znajduje się dodatkowe ujęcie wody z hydroforem (poza siecią miejską). Do ceny najmu należy doliczyć koszty mediów według zużycia. W sąsiedztwie znajduje się zabudowa jednorodzinna.

Blisko do przystanków komunikacji miejskiej. Niedaleko znajduje się min. Auchan, Carrefour, Kaufland, Castorama, Leroy Merlin , Decathlon. Dobra komunikacja do Centrum, doskonały wyjazd na autostrady i drogi krajowe: S3 (Świnoujście), A6 (Berlin) oraz nr 10 (Stargard).


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19