2 680 000 złLokal na sprzedażSzczecin, Centrum
WYJĄTKOWA LOKALIZACJA DO PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI
400 m2 Piętro: 3 Pokoi: 3
Symbol
404811
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
2 680 000 PLN
Cena za m2
6 700 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
400, 00 m2
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1910
Materiał ścian
CEGŁA
Piętro
3
Liczba pięter
4
Liczba miejsc parkingowych
1
Zapraszam na prezentację nieruchomości zlokalizowanej w Centrum Szczecina na Deptaku Bogusława X, jest to ulubione miejsce wielu Szczecinian, które jest doskonale skomunikowane poprzez liczne linie tramwajowe oraz autobusowe. Nieruchomość zajmuje całe drugie i trzecie piętro w odrestaurowanej kamienicy z początku XX w. Całość stanowią cztery samodzielne lokale o łącznej powierzchni 398 m2, z miejskim ogrzewaniem systemem alarmowym. Obecnie prowadzona jest działalność biurowa. Lokal idealnie nadaje się pod kancelarię, inwestycyjnie pod wynajem lub na prowadzenie działalności biurowej. Sąsiedztwo wielu restauracji, miejsc spacerowych to dodatkowy atut. ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19